Pora dla Seniora / Zapowiedź

Dział Informacji i Multimediów zaprasza do udziału w nowym cyklu skierowanym do seniorów. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 22 marca 2023 o godz. 16:30 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie.

W 4. środę miesiąca będziemy się spotykać przy kawie i herbacie, aby wspólnie planować działania, poznawać potrzeby uczestników, miło spędzić czas. Będzie to także okazja do integracji i rozmów o kulturze, językach, tradycji, obyczajach i nowinkach współczesnego świata.

Zapewnimy również listę imprez od wielu lat organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie, tj.: wykłady w ramach Wszechnicy Chrzanowskiej, seria podróżnicza Poznajemy Kraje Świata, warsztaty komputerowe.

Mamy nadzieję, że zebrane w ten sposób w jednym miejscu informacje o wydarzeniach pozwolą seniorom na pełniejsze korzystanie z oferty Biblioteki.

Wstęp wolny.

Pora dla Seniora / Plakat