Nasze emocje: ZŁOŚĆ

Warsztaty z elementami bajkoterapii dla dzieci

Październik upłynie nam pod hasłem biblioterapii, czyli uwrażliwiania na świat, poznawania emocji i trudnych tematów poprzez książki. W nadchodzącym miesiącu szykujemy dla Was aż cztery odsłony zajęć biblioterapeutycznych – pierwsze z nich, poruszające temat złości, kierujemy do najmłodszych.

Oddział dla dzieci posiada w swojej ofercie zajęcia biblioterapeutyczne dla szkół podstawowych i przedszkoli, natomiast tym razem zapraszamy czytelników indywidualnych na zajęcia, które poprowadzi profesjonalistka – dr Lidia Ippoldt, przewodnicząca Krakowskiego Koła Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, certyfikowany nauczyciel biblioterapii, autorka bajek terapeutycznych oraz warsztatów bajko- i biblioterapeutycznych prowadzonych w przedszkolach, szkołach, placówkach wychowawczych i instytucjach dedykowanych Seniorom.

2 października 2023

czas trwania 17:00 - 18:00

MBP, Oddział dla dzieci, ul. Broniewskiego 10C

Dla kogo?

Zajęcia dla dzieci w wieku 5 6 lat

Zanim przyjdziesz na zajęcia

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy (telefonicznie 32 763 27 53 lub osobiście w godzinach pracy oddziału dla dzieci)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0