Zapraszamy na podstronę projektu “Na tropie Świerszczyka”!

Co tam znajdziecie?

Projekt „Na tropie Świerszczyka” zdążył już sprawić nam wiele radości i przynieść mnóstwo emocji – mamy za sobą warsztaty luksografii, pokaz naukowy, kilka spotkań autorskich, zajęcia z multisensoryki i wiele, wiele innych. Nie zwalniamy tempa i już szykujemy dla Was kolejne niespodzianki (pssst, czy ktoś słyszał o zbliżających się wielkimi krokami zajęciach z logorytmiki?), ale w międzyczasie zapraszamy Was na naszą podstronę projektową – jak miło powspominać! Znajdziecie tam krótki opis wydarzeń, które już za nami, ale także zapowiedzi wydarzeń, które nadchodzą. Żeby przenieść się na podstronę, kliknij TUTAJ.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego