Instytucja kultury Gminy Chrzanów
Biblioteka pełni funkcje biblioteki powiatowej

Zapraszamy

biblioteka@mbp.chrzanow.pl  tel. 32 763 27 40
ul. Broniewskiego 10C, 32-500 Chrzanów

KATALOGI ON-LINE

SOWA OPAC

Katalog centralny | Bibliografia regionalna | Katalog Dokumentów Życia Społecznego | Kartoteka zagadnieniowa

Ogłoszenie

Od 18 maja 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zmienia czas otwarcia dla czytelników Biblioteki Głównej i Filii.
Można zwracać i wypożyczać książki! Brak wolnego dostępu do zbiorów!
Czytelnie i stanowiska komputerowe są niedostępne!

Ogłoszenie

Z dniem 8 czerwca 2020 r. Biblioteka Główna, ul. Broniewskiego 10C
przywraca dostęp do czytelni i stanowisk komputerowych, w obowiązujących nadal rygorach sanitarnych

CZYTAJ I BĄDŹ W TEMACIE

Bieżące wydarzenia, fakty, aktualia…

Obrazek wyróżniający do artykułu o projekcie Solidarni w niepodległości
On 5 czerwca 2020
Rozpoczynamy realizację projektu „Solidarni w niepodległości”. W okresie od czerwca...

ZOBACZ
CO DLA CIEBIE MAMY

Gromadzimy, opracowujemy i udostępniamy, wszechstronnie i kreatywnie wykraczamy poza tradycyjne zadania biblioteki – digitalizujemy, edukujemy, integrujemy. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Dążymy do bycia nowoczesnym centrum KULTURY, WIEDZY oraz OŚRODKIEM ŻYCIA SPOŁECZNEGO

Dla dzieci

U nas ciekawie, zabawnie, poważnie, kreatywnie i twórczo

Dla młodzieży

Dajemy możliwości.. aby młodzież współdecydowała w bibliotecznej edukacji, wnosiła swoją inwencję i była aktywna

Dla dorosłych

Dorosły, młody i senior czyta, prowadzi dyskusje o literaturze, rozwija swoje pasje i zainteresowania, ujawnia talenty wokalne, muzyczne, poetyckie i plastyczne

Regionalia

Ziemia Chrzanowska w dokumentach, fotografiach, wspomnieniach. Wykłady, warsztaty, spotkania

Wystawy

Zasoby biblioteki

Zbiory i bazy

Kulturalny Chrzanów

W czym możemy jeszcze pomóc?

czyli ważniejsze usługi na skróty

Razem możemy więcej

Karta do Kultury

Szanowni Państwo, z myślą o Was wspólnie z naszymi Partnerami
oferujemy w ramach programu partnersko-lojalnościowego Karta do Kultury
dostęp do kultury, rozrywki i usług na preferencyjnych warunkach

Polecamy

Najczęściej zamawiane zbiory
IBUK miesiąca
AUDIOBOOK tygodnia

  • Najczęściej zamawiane zbiory
  • IBUK
  • Audiobook
2 czerwca 2020
Książką czerwca w IBUKU Librze zostaje tytuł: Piotra Korczyńskiego Dawno[...]
Audiobook tygodnia Paweł Jaszczuk Sekret antykwariusza CD - mp3 Zamów[...]

Biblioteka
w liczbach

20000
Woluminów
10000
Użytkowników
1946
rok założenia

Nasi partnerzy

Przewiń do góry